تبلیغات
نوای اهل بیت - عزاداری هایتان قبول
"بسم الله الرحمن الرحیم

إِنَّمَا یُرِیدُ اللَّهُ لِیُذْهِبَ عَنكُمُ الرِّجْسَ أَهْلَ الْبَیْتِ وَیُطَهِّرَكُمْ تَطْهِیرًا ؛ خداوند فقط میخواهد پلیدی وگناه را از شما اهل بیت دور کند و کاملا شمارا پاک سازد" [احزاب/33]


در ابتدا به حضور گرامی همه کسانی که به هر نحوی و به هر وسعتی و در هر مکانی در مراسم سوگواری رحلت پیامبر رحمت(ص) و نیز به مناسبت ایام پر حزن و اندوه شهادت ائمه اطهار(ع)، زیر سایه مبارک حضرت ولی عصر(عج) امر خدمت به ساحت مقدسش را به جا آورده اند، ضمن آرزوی توفیق و قبولی عزاداری هایشان خسته نباشید عرض می نماییم.

و نیز بر خود لازم می دانیم از همه عزیزانی که در ایام محرم و صفر اخیر و پیش از آن به هر طریقی ما را در برگزاری مراسم سوگ یاری نموده و به این کوچک ترین خادمانِ عزادارانِ نبی اکرم و خاندان پاک ایشان آبرو بخشیدند، نهایت تشکر و قدردانی را به جا آورده و صمیمانه دست پرمهرشان را بفشاریم.

نهایتا خواهشمندیم کمبود ها و نقایص و احیانا قصور و پیش آمد های ناخواسته ما را به بزرگواری خودتان بخشیده و ما را حلال نمایید. امیدواریم در آینده نیز همواره ما را از حضور گرمتان بهره مند گردانید.

عزاداری هایتان قبول درگاه احدیت، تنتان سلامت و روزگارتان بر وفق مراد.

کانون فرهنگی هیأت عزاداران جوانان بنی هاشم(ع) آبادان/ سی ام صفر یکهزار و چهارصد و سی و پنج.تاریخ : پنجشنبه 1392/10/12 | 20:35 | نویسنده : حامد مرادی | نظرات